Zmiany w Karcie Nauczyciela w roku szkolnym 2018/2019.

30 listopada 2018 | 10:00 - 15:00

Adresaci

Dyrektorzy szkół i przedszkoli, nauczyciele oraz przedstawiciele organów prowadzących i dotujących (JST).

Korzyści z udziału

Uczestnicy szkolenia otrzymają zastrzyk wiedzy na temat  zmian w karcie nauczyciela.

Cele

1. Zapoznanie się ze zmianami zachodzącymi w Karcie Nauczyciela w roku szkolnym 2018/2019.

Prowadzący: Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się w prawie oświatowym i prawie pracy. Jest praktykującym prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i byłym pracownikiem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Odpowiada na najbardziej złożone pytania prawne. Jest autorką książki Finanse w oświacie. Prawo oświatowe w pytaniach i odpowiedziach, a także licznych artykułów, aktualności i komentarzy.

Program:

1. Ocena pracy nauczyciela
  2. Awans zawodowy nauczyciela
  3. Zatrudnianie nauczycieli i ich czas pracy
  4. Wynagrodzenie nauczycieli
  5. Pensum i czas pracy. Nowe urlopy dla poratowania zdrowia.
  6. Możliwość zwiększenia wynagrodzenia na podstawie Prawa oświatowego

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

– cena zawiera: materiał szkoleniowe, notes, długopis, przerwa kawowa oraz lunch dla każdego uczestnika
– udzielamy rabatu 15 zł/os. w przypadku zgłoszenia min. 2 osób z jednej instytucji
– zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 r. ze zmianami w przypadku, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publ. wystawiamy fakturę zwolnioną z podatku VAT.,

– w razie braku potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na adres podany w karcie zgłoszenia zalecamy kontakt telefoniczny celem upewnienia się, że zgłoszenie dotarło

30 listopada 2018
,