O nas

COGNITIO – Centrum Przedsiębiorczości i Szkoleń s.c. to instytucja powołana przez entuzjastów wyrosłych ze środowiska organizacji pozarządowych. Długoletnia praca z ludźmi zarówno poprzez organizację szkoleń dla administracji publicznej jak i realizację projektów europejskich pozwoliła nam poznać problemy otaczającej nas rzeczywistości. Chcemy żeby nasza praca była formą „służby” na rzecz czynienia przestrzeni publicznej przejrzystą, prostszą i przede wszystkim dostępną wszystkim ludziom.

Spełniamy wymagania Standardu Usługi Szkoleniowo – Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0) pod numerem rejestracyjnym certyfikatu: DEKRA/SUS/000122/1

2017_certyfikat-sus_cognito_el_zmiana-adresu-page-001

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod numerem ewidencyjnym: 2.20/00027/2015
Posiadamy wpis do Rejestru podmiotów prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem ewidencyjnym: 12122

Naszą misją jest: kreować i mobilizować do działania ludzi w każdym zakątku Polski: człowiek – potrzeba – działanie.

Czujemy się częścią społeczności w której żyjemy. Chcemy być w niej mile widziani dlatego naszą codzienną pracą zamierzamy pozytywnie wpływać na relacje miedzy nami – naszymi klientami i partnerami.

Wierzymy, że działania na rzecz stałego doskonalenia kadr sfery publicznej, przedsiębiorstw oraz organizacji non profit są zarówno moralnie słuszne jak i kluczowe w rozwoju naszej firmy. Wiemy też, że nasza praca w wyznaczonym obszarze nigdy nie jest skończona.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

Nasza oferta
Wysoki standard świadczonych usług jest dla nas priorytetem. Do prowadzenia szkoleń zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych szkoleniowców z wiedzą praktyczną, dla których wyuczone regułki i teoria są jedynie solidną podstawą do żywego, sprawdzonego w realiach przekazu. Projekty zaś realizujemy w oparciu o nasze bogate doświadczenie z zachowaniem zasady: przede wszystkim jakość.

Nasi Współpracownicy
COGNITIO jest otwarte na współpracę. Pozytywne wzajemne relacje są dla nas bardzo ważne. Tworzymy przestrzeń w której indywidualności stają się zintegrowaną całością. A praca jest pasją a nie obowiązkiem.

Nasi Klienci
Każdy z kim się spotykamy jest inny i dlatego jest wyjątkowy. Naszym działaniom przyświeca szacunek i dbałość o etyczne detale – traktujemy to poważnie. Chcemy żeby każdy kto korzysta z naszych usług czuł się jak w garniturze szytym na miarę.

Procedura reklamacji

COGNITIO kreuje nową przestrzeń publiczną – SPROSTAMY TEMU WYZWANIU