Warsztat „Myśl jak przedsiębiorca – własny biznes w branży beauty”

21 listopada 2018 | 09:00 - 17:00

| 365zł brutto

Aby prowadzić dobrze prosperujący biznes w branży beauty, nie wystarczą specjalistyczna wiedza i fach w ręku. W tym ambitnym zadaniu pomocne będą też dobre zaplanowanie biznesu oraz zrozumienie potrzeb klienta.

Podczas warsztatu „Myśl jak przedsiębiorca – własny biznes w branży beauty” poznasz techniki, które zwiększą Twoje szanse na sukces! Proponowane treści kształcenia to analiza rynku i potrzeb klienta, elementy prezentowania i sprzedaży oraz elementy myślenia innowacyjnego, kreatywnego i przedsiębiorczego. Program oparty jest o elementy metodologii design thinking, projektowania modeli biznesowych oraz modele finansowania oraz kanwy propozycji wartości.

Warsztaty kierujemy do osób:

• pasjonatów z branży beauty, rozważających własny biznes jako ścieżkę kariery,
  • które są ciekawe tego jak szybko i tanio weryfikować pomysły na biznes,
  • które chcą poznać proste narzędzia biznesowe, przydatne w codziennej pracy – zarówno w roli przedsiębiorcy, jak i pracownika.

Jak pracujemy:

• sprawdzonymi metodami i narzędziami, opartymi na pracy zespołowej
  • pod okiem trenera z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów,
  • poznajemy teorię oraz wprowadzamy ją do praktycznej pracy projektowej,
  • w przyjaznej atmosferze bezpieczeństwa i otwartości.

Wypracowane rezultaty pozwolą Ci:

• samodzielnie wykorzystywać narzędzia analizy biznesowej na każdym etapie Twojej ścieżki zawodowej,
  • samodzielnie zaplanować własny biznes,
  • spróbować modelu myślenia, z którego można czerpać zarówno w roli pracownika, jak i pracodawcy.

Co zyskasz dzięki warsztatowi:

• wzrost kompetencji osobistych potrzebnych na rynku pracy, potwierdzony zaświadczeniem udziału,
  • umiejętność szybkiej weryfikacji pomysłów biznesowych w branży beauty,
  • nowe kontakty oraz inspirację do działania.

Maciej Nowak

Miłośnik i trener design thinking’u oraz kreowania innowacji. Absolwent Biznesu Międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od ponad dekady związany z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym. Pracował z ponad 5 000 klientami w 8 krajach. W wolnym czasie podróżuje (z miejsca na miejsce i palcem po mapie), odkrywa nowe smaki oraz taśmowo ogląda amerykańskie i brytyjskie seriale.

Informacje organizacyjne:
1. Zgłoszenie można wycofać mailem, lub telefonicznie na 3 dni robocze przed planowanym terminem szkolenia. W przypadku wycofania zgłoszenia po tym terminie ośrodek może obciążyć instytucje delegujące kosztami ww. szkolenia.
2. Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 r. ze zmianami  w przypadku, gdy udział w szkoleniu jest opłacane ze środków publ. wystawiamy fakturę zwolnioną z podatku VAT. Faktury wystawiane są w dniu szkolenia standardowo z terminem płatności 7 dni i wręczane uczestnikom szkolenia wraz z materiałami szkoleniowymi.
3. W razie braku potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia telefonicznie bądź mailowo zalecamy kontakt telefoniczny celem upewnienia się, że zgłoszenie dotarło.
4. Organizator zastrzega sobie prawo, zmiany lub odwołania terminu, w przypadku małej ilości zgłoszeń
5. Przy min. 2 osobach z jednej organizacji udzielamy rabatu – 20zł  dla każdej z osób lub za polecenie nas drugiej osobie, która zapiszę się na ten sam kurs również udzielamy dla każdej z osób rabatu -20zł.

21 listopada 2018
365zł brutto