Weekend na Targach Beauty Days

Targi Bauty Days – Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne już za nami! O takich weekendach długo się pamięta. Wspaniała atmosfera, mnóstwo osób „czujących temat” i nowości, które przyciągały uczestników na stoiska.

1-6 1-10 1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza firmowa nowość również się sprawdziła! Rozpoczęliśmy fantastyczną przygodę z branżą beauty a stoisko odwiedziło mnóstwo niesamowitych dziewczyn zainteresowanych sztuką wizażu i już dziś wiemy, że… Ale po kolei…

 

Kurs wizażu już rusza

Choć początki mogą być trudne – okazuje się, że zapał i chęć do działania mogą naprawdę wiele. Nasze stoisko na Targach Beauty Days, odbywających się w dniach 21-23 września 2018 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo, momentami pękało w szwach. Jako jedni z 450 wystawców, byliśmy zachwyceni atmosferą towarzyszącą wydarzeniu. Dorota Lange, prowadząca kurs wizażu I i II stopnia w Warszawie i Białymstoku (są jeszcze wolne miejsca, zapisy na naszej stronie), spisała się na medal, a makijaże w jej wykonaniu przyprawiały o zawrót głowy. Dziękujemy, że chcieliście spędzić z nami te najpiękniejsze targowe momenty! I zapraszamy do uczestnictwa w naszym kursie – będzie profesjonalnie i niezwykle kolorowo.

1-2 dodatk1 dodatk2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pytaliście nas o mnóstwo rzeczy. Jedną z nich były kwalifikacje po kursie wizażu, który rusza już w październiku. Spieszymy donieść, że trwające cztery miesiące szkolenie daje kwalifikację do zawodu z certyfikatem MEN. Nie jest to zatem zwykły dyplom do powieszenia na ścianę, ale profesjonalne przygotowanie do zwodu wizażysty. Szczegóły kursu i dokładną rozpiskę sprawdzicie pod tym linkiem, w razie potrzeby zapraszamy do kontaktu z siedzibą firmy.

 

Piękny weekend

Targi Beauty Days to przede wszystkim bogata mieszanka ofert z całego świata. Chiny, Litwa, Stany Zjednoczone, Czechy – międzynarodowe propozycje kusiły (i słusznie!) jakością oraz doskonałym składem kosmetyków. Weekend spędziliśmy w aromatach ziołowych mieszanek, kwiatów i bliżej niesprecyzowanych zapachów, które tylko utwierdzały nas w przekonaniu: warto było tu przyjechać.

1-7  1-5 1-8 1-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– To był doskonały weekend, choć jako wizażystka i charakteryzatorka byłam zaskoczona nieco ograniczoną ofertą kosmetyków kolorowych, na rzecz kosmetologii eko i pielęgnacji ciała – ocenia Dorota Lange, nasza trenerka i prowadząca kurs wizażu I i II stopnia. W skali od 1 do 10 daję jednak mocną 10, bo organizacja i wystawcy spisali się naprawdę doskonale. Mogliśmy nawiązać ciekawe relacje, wzbogacić się o doświadczenia w nowym miejscu i nabrać apetytu na więcej. Takie imprezy długo się pamięta. A kto chciałby zacząć przygodę z kolorami, zapraszam na nasz kurs wizażu – dodaje z uśmiechem.   

 

Bogactwo targów budziło niezwykłą ciekawość, również nasza oferta spotkała się ze sporym zainteresowaniem (dziękujemy!). Co prawda działaliśmy tylko na zmysły smaku (pyszne firmowe krówki) i wzroku (nasze rollupy były widoczne już z daleka), ale uśmiech i komplet informacji, jakie mogliście od nas uzyskać, dopełniały całości. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu w branży beauty