Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

 • To event minęło.

Zostań własną stylistką

2 lutego 2019

| 209,99zł brutto 

„3/10 dobrego wyglądu zawdzięczamy naturze 7/10 odzieży”

Wyobraź sobie, że Twoja szafa zamiast setek ubrań zawiera kilkanaście a Ty mimo, tak małego wyboru masz się w co ubrać na każdą okazję i zawsze wyglądasz zjawiskowo. Znam takie Panie, które twierdziły że to niemożliwe a teraz są posiadaczkami takich właśnie szaf. Kobieta o której stylu się mówi swoją garderobę planuje a nie wypełnia i robi to w oparciu o tkaniny, proporcje, linie, wzory, kolory, skalę, detale i akcenty a całość okrasza Jokerem. A jak Ty to robisz?

 Co zyskasz biorąc udział w spotkaniu

 • Odkryjesz, że masz boską sylwetkę tylko jeszcze o tym nie wiesz – zasada 3P
 • Poznasz moc formy, koloru, linii, akcentów, wzorów w kreowaniu stylizacji
 • Dowiesz dlaczego stylizacja zgodnie z sylwetką A, X, O, T, Y nie sprawdza się podczas zakupów
 • Nauczysz się jak za pomocą dodatków  zmieniać zwykłe ubrania w kreacje
 • Zaplanujesz swoją garderobę w oparciu o koło aktywności, osobiste kody ubioru oraz piramidę zdrowego stylu kupowania 

Sylwetka trenera:

Dominika Zaborowska – doradca wizerunku medialnego, trenerka, certyfikowany coach International Coaching Community. Autorka 3 książek, ponad 70 publikacji, 52 programów szkoleniowych dotyczących wizażu i stylizacji oraz współautorka 12 stopniowej analizy kolorystycznej metodą Professional Beauty Creator chronionej prawem autorskim. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu dress code i etykiety w biznesie zarówno w środowisku polskim jak i wielokulturowym. Prowadzi coachingi i audyty wizerunkowe, wspierając świat biznesu w pracy nad nowym wizerunkiem.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

– cena zawiera: materiały szkoleniowe, przerwa kawowa dla każdego uczestnika
– zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 r. ze zmianami w przypadku, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych wystawiamy fakturę zwolnioną z podatku VAT.,
– w razie braku potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na adres podany w karcie zgłoszenia zalecamy kontakt telefoniczny celem upewnienia się, że zgłoszenie dotarło.

Rodzaj spotkania: seminarium z elementami warsztatów

Termin: 02.02.2019, godz.  10:00 – 16:00

Cena szkolenia:   209,99 zł 

 

Opiekun szkolenia:

Ewelina Sokólska  tel. 790 304 301

Formluarz zgłoszeniowy
 1. (wymagane)
 2. (wymagane)
 3. (wymagany adres email)
 4. (wymagane)
 5. Jeżeli w szkoleniu ma uczestniczyć więcej niż jedna osoba prosimy wpisać dane pozostałych osób wedłu poniższego schematu.
 6. Dane do wystawienia faktury
 7. (wymagane)
 8. (wymagane)
 9. (wymagane)
 10. (wymagane)
 11. (wymagane)
 12. Informacje organizacyjne:

  1. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają fakturę za wykonaną usługę, materiały szkoleniowe, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, serwis kawowy i lunch.

  2. Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 r. ze zmianami w przypadku, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych wystawiamy fakturę zwolnioną z podatku VAT. Faktury wystawiane są w dniu szkolenia standardowo z terminem płatności 7 dni i wręczane uczestnikom szkolenia wraz z materiałami szkoleniowymi lub przesyłane pocztą.

  3. Uczestnik, który zgłosił chęć udziału w organizowanym Szkoleniu może z niego zrezygnować, bez podania przyczyn. Informacja o rezygnacji winna zostać przekazana Organizatorowi o drogą poczty elektronicznej lub telefonicznie, nie później niż 7 dni przed wyznaczonym terminem Szkolenia. W takim przypadku, Uczestnik jest zwolniony z obowiązku dokonania opłaty za szkolenie, aczkolwiek uiszczona opłata zadatku za Szkolenie nie podlega zwrotowi.

  4. Organizator zastrzega sobie prawo, zmiany lub odwołania terminu Szkolenia w przypadku małej ilości zgłoszeń lub innego zdarzenia losowego uniemożliwiającego jego przeprowadzenie.

  5. Potwierdzenie wpłynięcia zgłoszenia należy kierować na numer 515 817 668 lub mailowo: biuro@cognitio.edu.pl lub fax: 85 874 23 45/ 22 486 31 26

 13. Obowiązek informacyjny w związku z przetwarzaniem danych osobowych

  1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COGNITIO – Centrum Przedsiębiorczości i Szkoleń s.c. (dalej: „ADMINISTRATOR”), z siedzibą: 15 – 604 Stanisławowo 36 d. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. J. H. Dąbrowskiego 20B, 15-872 Białystok lub drogą e-mailową pod adresem: biuro@cognitio.edu.pl

  2) Administrator nie ma obowiązku wyznaczyć Inspektora Ochrony Danych.

  3) Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w oparciu o zgodę osoby, której dane dotyczą.

  4) Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w celu udziału w rekrutacji, udziału w szkoleniach, wystawienia dokumentów potwierdzających ukończenie zajęć.

  5) Przetwarzanie danych osobowych nie odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora lub strony trzeciej.

  6) Dane osobowe nie pochodzą od stron trzecich.

  7) Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  8) Administrator nie będzie przekazywał danych osobowych innym podmiotom, a jeżeli to nastąpi to tylko na podstawie przepisów prawa lub umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

  9) Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora przez 5 lat.

  10) Osoba, której dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  11) Skargę na działania Administratora można wnieść do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  12) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale wzmagane, by można było wziąć udział w szkoleniu. Ich nie podanie spowoduje brak możliwości skorzystania z oferty Administratora.

  13) Administrator nie przewiduje zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

 

Szczegóły

Data:
2 lutego 2019
Koszt:
209,99zł brutto
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Białystok
Hotel SILVER***, ul. Kopernika 97
Białystok,
+ Google Map

Organizator

COGNITIO s.c.
Telefon:
508 753 744, 507 448 475
Strona internetowa:
www.cognitio.edu.pl

Szkolenia otwarte

Na szkolenia otwarte realizowane przez COGNITIO Centrum Przedsiębiorczości i Szkoleń może zgłosić się każda osoba chcąca zgłębić wiedzę w określonym obszarze. Zaletą tego rodzaju szkoleń oprócz wiedzy prezentowanej przez Trenera są tzw. „dobre praktyki”, czyli wymiana informacji pomiędzy uczestnikami reprezentującymi różne instytucje i style działania. Szkolenia te są także doskonałą okazją do nawiązania kontaktów zawodowych.


W celu ustalenia szczegółów i warunków realizacji zamówienia prosimy o kontakt z Katarzyną Malec

tel. 515 817 668 | e-mail: kmalec@cognitio.edu.pl

Pobierz formularz