• To event minęło.

Styczeń 18

| 650zł brutto
1

Poznaj tajniki manicure hybrydowego od podstaw z mistrzynią zdobień Małgorzatą Ciborowską! Zapisy trwają!

Na szkoleniu nauczysz się:

• Poprawnego przygotowania płytki
  • Prawidłowej aplikacji lakieru hybrydowego
  • Ogólnych zasad bezpieczeństwa pracy w salonie
  • Zasad budowy i higieny paznokcia – jak skutecznie chronić siebie i swoje klientki
  • Sterylizacji i dezynfekcji
  • Rozpoznawać choroby paznokcia – kiedy wykonać usługę, a kiedy odesłać klientkę do dermatologa
  • Profesjonalnych produktów i narzędzi do manicure
  • Podstawowych zagadnień z zakresu pracy frezarką
  • Plus Extra BONUS – poznasz szybkie i efektowne zdobienia wykonywane hybrydami Sharm Effect

Na szkolenie zabieramy ze sobą lampę LED.

O gwarancji miejsca decyduje wpłata zadatku (150 zł) na poczet szkolenia lub całej kwoty jednorazowo (650 zł). Zadatek wpłacamy na nr konta 95 1090 2590 0000 0001 3500 1141, w tytule wpisując nazwę szkolenia, imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Szkolenie poprowadzi Małgorzata Ciborowska, Profi Educator firmy Słowianka Nail Trends, stylistka paznokci od 2009 roku.

Trzykrotna mistrzyni Polski – Nails Olympic Show w Poznaniu (23-25.03 2018r.)

I miejsce w kategorii Zdobienia Płaskie

I miejsce w kategorii Tip Box Mix Media

I miejsce w kategorii Studio Nail Art

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

– cena zawiera: materiały szkoleniowe, przerwę kawową dla każdego uczestnika, certyfikat ukończenia szkolenia
– zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 r. ze zmianami w przypadku, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych wystawiamy fakturę zwolnioną z podatku VAT.,
– w razie braku potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na adres podany w karcie zgłoszenia zalecamy kontakt telefoniczny celem upewnienia się, że zgłoszenie dotarło.

Cena szkolenia:   650 zł

Termin: 18.01.2019 r.

Opiekun szkolenia:

Ewelina Sokólska  tel. 515 817 668

Styczeń 18
650zł brutto
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Białystok
HOTEL SILVER
ul. Kopernika 97, podlaskie 15-396 Polska

Cognitio Beauty