Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

Kurs wizażu I stopnia Białystok

Luty 12 - Maj 28

| 4999zł brutto
kas-biaProwadząca szkolenie:

Kasjana Serafin – szkoleniowiec i wizażysta z 15-letnim doświadczeniem w branży makijażowej. Pierwsze kroki stawiała w firmie L’Oreal, pracując dla działu produktów luksusowych dla takich marek, jak Lancome, Helena Rubinstein. Przez kilka lat tworzyła i prowadziła Profesjonalną Akademię Wizażu z marką Gosh Cosmetics. Od 10 lat zajmuje się szkoleniami na terenie całego kraju. Aktualnie współpracuje z firmą Verona, w której współtworzy koncepty produktowe i aktywnie wspiera prężnie rozwijającą się polską markę Ingrid.

Kilkukrotnie współtworzyła zaplecze wizażowe finałów Wyborów Miss Polski transmitowanych na żywo przez stację Polsat. Przez kilka lat wspierała finały Miss Nastolatek oraz Miss Superanational. Uczestniczyła w prestiżowym konkursie Elite Model Look oraz innych medialnych wydarzeniach, takich jak największe targi kosmetyczne Cosmoprof w Bolonii i Hong Kongu, French Touch, Moscow Fashion Week, sesje zdjęciowe dla JOY i anywere.pl. Dodatkowo zajmuje się obsługą pokazów mody, sesji zdjęciowych, eventów oraz prywatnymi inicjatywami. Współpracuje również z teatrem. Prowadzi szkolenia dla firm w zakresie wizerunku i makijażu biznesowego. 

Największą przyjemność w pracy sprawia jej widok nabierającej pewności siebie kobiety.

 

Program oraz harmonogram kursu:

MIESIĄC  I

 1. Analiza cery, elementy analizy kolorystycznej – ćwiczenia z chustami
 2. Dobór i aplikacja baz pod podkład, podkładów, pudrów i produktów do konturowania na sucho – ćwiczenia, makijaż MAKE UP NO MAKE UP
 3. Analiza kształtu twarzy – ćwiczenia z konturowania na mokro
 4. Podstawy makijażu powieki, brwi i ust – MAKIJAŻ DZIENNY – ćwiczenia

MIESIĄC II

 1. Profesjonalny rysunek brwi, dobór produktów, metody stylizacji łuku brwiowego – ćwiczenia
 2. Modelowanie powieki cieniami, korekta kształtu oka, kreska korygująca – ćwiczenia
 3. Rysunek ust, korekta kształtu, metody powiększania i pomniejszania ust – ćwiczenia
 4. PEŁEN MAKIJAŻ KOKTAJLOWY – ćwiczenia

MIESIĄC III

 1. Praca z pigmentami, klejenie rzęs i kępek – MAKIJAŻ WIECZOROWY – ćwiczenia
 2. Blendowanie ciemnych cieni – MAKIJAŻ SMOKY EYES – ćwiczenia
 3. Praca z eyelinerem i czerwoną pomadką – MAKIJAŻ FRANCUSKI – ćwiczenia
 4. Efekt glow, metody stobingu – MAKIJAŻ GLAMOUR – ćwiczenia

MIESIĄC IV

 1. Łączenie kolorów niestandardowych – MAKIJAŻ KONTRASTOWY – ćwiczenia
 2. Metody makijażu odmładzającego – MAKIJAŻ KOBIETY DOJRZAŁEJ – ćwiczenia
 3. Trendy w makijażu – MAKIJAŻ CUT CREASE – ćwiczenia
 4. Elementy makijażu fotograficznego – MAKIJAŻ ŚLUBNY – ćwiczenia

Kursanci po pozytywnie ukończonym kursie otrzymają dyplom oraz zaświadczenie MEN.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
– udzielamy rabatu 150 zł/os. w przypadku zgłoszenia min. 2 osób z jednej instytucji lub osobom, które wspólnie zapiszą się na kurs
– zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 r. ze zmianami w przypadku, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publ. wystawiamy fakturę zwolnioną z podatku VAT
– w razie braku potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na adres podany w karcie zgłoszenia zalecamy kontakt telefoniczny celem upewnienia się, że zgłoszenie dotarło

Cena szkolenia: 400 zł – zadatek, 4999 zł – cena 4-miesięcznego kursu.

Kurs można również opłacać w miesięcznych ratach w wysokości 1250 zł. Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT.

 

Opiekun szkolenia:

Ewelina Sokólska  tel. 515 817 668

Formluarz zgłoszeniowy
 1. (wymagane)
 2. (wymagane)
 3. (wymagany adres email)
 4. (wymagane)
 5. Jeżeli w szkoleniu ma uczestniczyć więcej niż jedna osoba prosimy wpisać dane pozostałych osób wedłu poniższego schematu.
 6. Dane do wystawienia faktury
 7. (wymagane)
 8. (wymagane)
 9. (wymagane)
 10. (wymagane)
 11. (wymagane)
 12. Informacje organizacyjne:

  1. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają fakturę za wykonaną usługę, materiały szkoleniowe, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, serwis kawowy i lunch.

  2. Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. c ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 r. ze zmianami w przypadku, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych wystawiamy fakturę zwolnioną z podatku VAT. Faktury wystawiane są w dniu szkolenia standardowo z terminem płatności 7 dni i wręczane uczestnikom szkolenia wraz z materiałami szkoleniowymi lub przesyłane pocztą.

  3. Uczestnik, który zgłosił chęć udziału w organizowanym Szkoleniu może z niego zrezygnować, bez podania przyczyn. Informacja o rezygnacji winna zostać przekazana Organizatorowi o drogą poczty elektronicznej lub telefonicznie, nie później niż 7 dni przed wyznaczonym terminem Szkolenia. W takim przypadku, Uczestnik jest zwolniony z obowiązku dokonania opłaty za szkolenie, aczkolwiek uiszczona opłata zadatku za Szkolenie nie podlega zwrotowi.

  4. Organizator zastrzega sobie prawo, zmiany lub odwołania terminu Szkolenia w przypadku małej ilości zgłoszeń lub innego zdarzenia losowego uniemożliwiającego jego przeprowadzenie.

  5. Potwierdzenie wpłynięcia zgłoszenia należy kierować na numer 515 817 668 lub mailowo: biuro@cognitio.edu.pl lub fax: 85 874 23 45/ 22 486 31 26

 13. Obowiązek informacyjny w związku z przetwarzaniem danych osobowych

  1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COGNITIO – Centrum Przedsiębiorczości i Szkoleń s.c. (dalej: „ADMINISTRATOR”), z siedzibą: 15 – 604 Stanisławowo 36 d. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. J. H. Dąbrowskiego 20B, 15-872 Białystok lub drogą e-mailową pod adresem: biuro@cognitio.edu.pl

  2) Administrator nie ma obowiązku wyznaczyć Inspektora Ochrony Danych.

  3) Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w oparciu o zgodę osoby, której dane dotyczą.

  4) Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w celu udziału w rekrutacji, udziału w szkoleniach, wystawienia dokumentów potwierdzających ukończenie zajęć.

  5) Przetwarzanie danych osobowych nie odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora lub strony trzeciej.

  6) Dane osobowe nie pochodzą od stron trzecich.

  7) Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  8) Administrator nie będzie przekazywał danych osobowych innym podmiotom, a jeżeli to nastąpi to tylko na podstawie przepisów prawa lub umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

  9) Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora przez 5 lat.

  10) Osoba, której dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  11) Skargę na działania Administratora można wnieść do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  12) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale wzmagane, by można było wziąć udział w szkoleniu. Ich nie podanie spowoduje brak możliwości skorzystania z oferty Administratora.

  13) Administrator nie przewiduje zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

 

Szczegóły

Start:
Luty 12
Koniec:
Maj 28
Koszt:
4999zł brutto
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Białystok
podlaskie + Google Map

Organizator

COGNITIO s.c.
Telefon:
508 753 744, 507 448 475
Strona internetowa:
www.cognitio.edu.pl

Szkolenia otwarte

Na szkolenia otwarte realizowane przez COGNITIO Centrum Przedsiębiorczości i Szkoleń może zgłosić się każda osoba chcąca zgłębić wiedzę w określonym obszarze. Zaletą tego rodzaju szkoleń oprócz wiedzy prezentowanej przez Trenera są tzw. „dobre praktyki”, czyli wymiana informacji pomiędzy uczestnikami reprezentującymi różne instytucje i style działania. Szkolenia te są także doskonałą okazją do nawiązania kontaktów zawodowych.


W celu ustalenia szczegółów i warunków realizacji zamówienia prosimy o kontakt z Oskarem Lupa

tel. 507 448 475 | e-mail: olupa@cognitio.edu.pl

Pobierz formularz