• To event minęło.

Renta planistyczna i opłata adiacencka – praktyka

Styczeń 15 | 10:00 - 15:00

floor-plan-1474454_640

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Pracownicy samorządu terytorialnego, w szczególności urzędów gmin i miast zajmujących się naliczaniem i egzekucją opłat adiacenckich i rent planistycznych.

IWO FISZ – radca prawny specjalizujący się w prawie administracyjnym, członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Toruniu. Doradza operatorom sieci gazowych i ciepłowniczych oraz wykonawcom sieci elektroenergetycznych w zakresie dotyczącym prawa nieruchomości i urządzeń przesyłowych. Prowadzi szkolenia dla urzędników administracji samorządowej i dla przedsiębiorców przesyłowych. Autor publikacji z zakresu prawa administracyjnego. Prowadzi blogi prawnicze www.warunki-zabudowy.com.pl oraz www.inwestycjeprzesylowe.pl

Renta planistyczna i opłata adiacencka – szkolenie praktyczne

1. Renta planistyczna
1.1 Uwagi wstępne