• To event minęło.

Marketing instytucji kultury, czyli jak stworzyć najpopularniejsze miejsce w mieście

Styczeń 16 | 10:00 - 15:00

fireworks-1854942_640

Cel szkolenia: Podniesienie świadomości z zakresu marketingu, promocji miasta i regionu, a także strategii promocyjnych.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zajmujących się promocją w jednostkach samorządu terytorialnego, osób zajmujących się wizerunkiem w gminach, powiatach, województwach, odpowiedzialnych za strategie rozwoju regionalnego, w szczególności dla pracowników ośrodków kultury.

Prowadzący: dziennikarz, publicysta, filmowiec; znawca i wielbiciel nowoczesnych technologii. Pisze o kulturze i sprawach społecznych. Autor ponad stu artykułów popularnonaukowych, wywiadów i analiz literackich. Na co dzień webmaster, coach oraz współpracownik Książnicy Podlaskiej w Białymstoku, Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku i Białostockiego Ośrodka Kultury.

1. „Kultura Web 3.0”: promocja i public relations w świecie nowoczesnych technologii. Jak „przebić się” z przekazem kulturalnym przez elektroniczny szum informacyjny?

2. „Bądźmy social”: wykorzystanie mediów społecznościowych do promowania aktualnych wydarzeń kulturalnych i zadań statutowych instytucji:

Facebook, Twitter, Snapchat, Instagram, YouTube, Pinterest, Tumblr, Reedit, Flickr, Goldenline, LinkedIn, Google Plus.

3. „Podyskutujmy o literaturze i sztuce”: jak zorganizować, sfinansować i przeprowadzić oryginalne spotkanie z pisarzem, malarzem, reżyserem filmowym.

4. „Mały budżet – wielka impreza”: tworzenie i realizacja strategii promocyjnej; monitoring skuteczności kampanii.

– media społecznościowe,
– narzędzia analityczne (Google Analytics),
– blogosfera (WordPress, Joomla) (pisanie artykułów promocyjnych, wpisów blogerskich, tekstów pod przeglądarkę Google).

5. „Trzeba być na pierwszym miejscu”: pozycjonowanie głównej strony internetowej instytucji (SEM, SEO, SEO organiczne) w wyszukiwarce Google.

6. „Filmy przede wszystkim?”: jak stworzyć (minimalnym kosztem) krótki film promocyjny?

– praca z amatorskim sprzętem rejestrującym obraz i dźwięk,
– montaż ujęć filmowych,
– postprodukcja (mastering, napisy, renderowanie filmu do właściwego formatu),
– bezpłatne źródła muzyki i zdjęć,
– promocja filmu na YouTube i Vimeo.

13. OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1) Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest COGNITIO s.c., 15 – 604 Stanisławowo 36 d, NIP 542-324-43-21.
    2) Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zainteresowanemu informacji o usłudze.

Dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez osoby zgody na przetwarzanie danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu prowadzenia marketingu. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Styczeń 16

Centrum Szkoleniowe Cosinus