KARTA NAUCZYCIELA PO 1 STYCZNIA 2018 ROKU – zmiany w ustawie

Luty 21 | 10:00 - 15:00

szkola

Cel szkolenia: Poinformowanie uczestników o zmianach w ustawie – Karta Nauczyciela po 1 stycznia 2018 roku, wprowadzonymi ustawą o finansowaniu zadań oświatowych.

Korzyści ze szkolenia: Nabycie i uporządkowanie wiedzy w zakresie zmian w ustawie Karta Nauczyciela po 1 stycznia 2018 roku oraz zaplanowanie ich wdrażania w życie.

Adresaci szkolenia: Dyrektorzy przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, nauczyciele, pracownicy służb kadrowych.

Prowadzący: Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się w prawie oświatowym i prawie pracy. Jest praktykującym prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i byłym pracownikiem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Odpowiada na najbardziej złożone pytania prawne. Jest autorką książki Finanse w oświacie. Prawo oświatowe w pytaniach i odpowiedziach, a także licznych artykułów, aktualności i komentarzy.

– Awans zawodowy i ocena pracy nauczycieli
– Czas pracy nauczycieli
– Urlop wypoczynkowy i urlop dla poratowania zdrowia
– Uprawnienia związane z rodzicielstwem